пʼятниця, 17 січня 2020 р.

Матеріали до дня Соборності України


Матеріали та розробки, які допоможуть успішно провести заходи до Дня Соборності України.

1) Презентація до виховної години на тему: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»
Автор: Кордонська Альона Василівна.
Про матеріал: Матеріали з мультимедійної презентації (70 слайдів) допоможуть учителю на прикладі святкування Дня Соборності України успішно виховувати національну свідомість учнів.

2) Розробка історичного квесту до Дня Соборності України
Автор: Тимчишин Соломія Любомирівна
Про матеріал: Історичний квест допоможе учням у цікавій інтерактивній формі пригадати і засвоїти важливі факти з історії України. Сценарій спрямований на максимальну включеність дітей у виконання завдань, розвиток логічного та креативного мислення учнів.

3) 7 сценаріїв До дня Соборності України (завантажити безкоштовно презентації + сценарії заходів)

4) Гра-вікторина до Дня Соборності України (для 7-х класів)

5) День Соборності України (тест)

6) Пазл “Об’єднай Україну!” Пазл складається з 25 адміністративних територій України з позначками місцерозташування обласних центрів та з основними річками, а також містяться герби.
https://umity.in.ua/product/p12/?ref=19

7) Дидактичні картки: "Найвідоміші українці".
Картки містять 108 найвідоміших особистостей української історії: гетьмани і політичні діячі, художники й композитори, актори й режисери, письменники й науковці, спортсмени й релігійні діячі. На картці розташована коротка інформація про видатного українця і внизу – його ім’я. Доцільно використовувати в ігровій формі як у виховній, так і в позакласній роботі з учням.
https://umity.in.ua/product/p10/?ref=19

8) Ігрові картки: "Визначні місця України".
101 картка на 26 аркушах, де з однієї сторони – фото видатних місць України (природні, архітектурні), з іншої – назва, розташування на карті та координати місця (PDF)
У захопливому ігровому форматі можна познайомити з історичними пам’ятниками архітектури, природними унікальними місцями на території України, навчити орієнтуватися у розташуванні цих місць на мапі України; розвивати життєві компетентності, зв’язне мовлення та ін.
https://umity.in.ua/product/p13/?ref=19

9) Картки "Історія України: дати" 

Немає коментарів:

Дописати коментар